Skip to main content

Cilt altı implant en etkili doğum kontrol yöntemlerinden biridir. Üretildiği özel teknolojisi sayesinde cilt altına lokal anestezik uygulama ile basit bir şekilde ağrı acı hissetmeden takılır. Aktif kullanmadığımız kolumuzun üst iç yüzüne uygulanır. İşlem sonrasında cilt altınızda elinizle dokunduğunuzda hissedebilirsiniz.

Takıldığı an itibariyle 3 yıl koruyuculuğu mevcuttur. Kullanım kolaylığı nedeniyle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. İmplant çıkarıldığı andan itibaren 5 gün içinde doğurganlık kapasitesi geriye döndüğü için çocuk düşünüldüğü anda çıkartılması yeterlidir. Yıllık kontrol edilmesi gereklidir. Yan etki olarak kanama düzensizliği, sivilcelenme, memede dolgunluk yapabilir.

Cilt altı implantı ve diğer hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi istiyorsanız ya da randevu oluşturmak için mesaj atmanız yeterli.

Randevu için: +90 530 354 93 90 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz. Kadın hastalıkları ve Doğum ile ilgili tüm hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz. Merak ettikleriniz için instagram hesabımı takip edebilirsiniz. Op.Dr. İpek Demir

Tüm Gebelik sürecinizde ve kadın hastalıkları kontrollerinizde yanınızdayım.

Hayatınızdaki en önemli ve hassas dönemlerden biri de hamilelik sürecidir. Anne adaylarıyla birlikte bu süreci bebekleri ve kendileri açısından sağlıklı tamamlayabilmeleri için çalışıyoruz.